skarby-polski.pl

SEO konsultant 2022

SEO konsultant 2022

23.04.2022, 06:57

Najskuteczniejsi w kraju!

Skoro to czytasz, to znaczy, że szukasz agencji SEO, która zajmie się Twoją stroną.

Trafiłeś idealnie!


Potrzebujesz skutecznego pozycjonowania lub szukasz SEO porady? Napisz do mnie -> Specjalista SEO http://sebastianmatysik.pl/


Jesteśmy jedną z najlepszych agencji SEO w kraju. Realizujemy zlecenia w zakresie szeroko pojętego marketingu internetowego. Jesteśmy agencją, która udowadnia, że pozycjonowanie stron internetowych to usługa, którą wciąż da się skutecznie zrealizować.

Zapewne większość z Was wie, że Google jest największą wyszukiwarką internetową na świecie. Obliczono, że w ciągu jednego miesiąca używa jej aż 20 mln internautów! Co więcej, obejmują oni 93 procent wszystkich ludzi korzystających z internetu. Robi wrażenie, prawda?

Jednocześnie w Polsce na krajowym rynku ich udziały w liczbie wyszukiwań wynoszą aż 97 procent. Nie ma sensu się okłamywać - chcesz zaistnieć w sieci? Musisz być na pierwszych miejscach w Google, a my jesteśmy od tego by Ci w tym pomóc.

Doświadczenie, profesjonalizm, najwyższa jakość usług

Mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży SEO. Nad wieloma agencjami mamy przewagę, która wiąże się z umiejętnościami nabytymi w trakcie tych wszystkich lat pracy.

Przeszło 10 lat obserwacji, ciężkiej pracy i zbierania doświadczeń.

W zakresie naszych działań wykonujemy pozycjonowanie stron oraz sklepów internetowych, prowadzenie firmowych kont w mediach społecznościowych jak Twitter, Facebook i Instagram, tworzenie stron internetowych, marketing szeptany i kampanie Google AdWords.

Realizujemy każde zlecenie bez względu na poziom trudności. Wieloletnia obserwacja i analiza rynku internetowego w Polsce, Europie oraz na świecie, pozwoliła nam doskonale poznać własnych strategii robienia SEO.

Zatrudniamy sztab profesjonalistów w dziedzinach copywritingu, pozycjonowania, programowania oraz tworzenia stron www, obsługi social media i organizowania kampanii Google AdWords.

Nasze umiejętności są naprawdę wysokie.

Reklamuj się się jak nigdy dotąd!

Chcesz reklamować się przez social media?

Nasi eksperci się tym zajmą! Zajmą się każdym profilem, nawet ten zapomniany i zaniedbywany przez długie lata lub utworzą i poprowadzą dla Ciebie zupełnie nowy.

Zaufaj nam, doskonale wiemy, co robimy. Zależnie od Twojej sytuacji, opracujemy indywidualną strategię, która pomoże Ci trafić na pierwszą stronę wyszukiwarki.

Podejrzewasz, że na Twoją stronę wkradł się wirus, który uniemożliwia dalsze pozycjonowanie?

Pozbawiamy wirusów zainfekowane witryny oraz poprawiamy najbardziej skomplikowane błędy. Twoja firmowa strona znowu może stać się wartościową i atrakcyjną wizytówką skutecznie przyciągającą potencjalnych klientów.

Wypozycjonujemy Cię na najpotężniejszych!

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron zarówno na rynkach lokalnych, na rynku ogólnopolskim, jak i za granicą.

Klienci, z którymi obecnie współpracujemy są firmami świadczącymi usługi w Polsce, ale też w takich krajach Europy, jak Niemcy, Włochy czy Wielka Brytania.

Niezależnie od tego jaka jest specjalizacja Twojej firmy i jaki zasięg obejmują Twoje działania, pozycjonowanie jest najlepszą rzeczą na jaką możesz się zdecydować.

Nie ma co się oszukiwać - tylko pierwsza strona Google daje możliwość bycia zauważonym przez potencjalnie zainteresowanych ludzi.

Z kolei osiągnięcie tego szczytu wcale nie należy do najprostszych rzeczy - dlatego profesjonalna agencja SEO to podstawa w skutecznej z tymi, którzy już są wysoko.

Pierwsza strona Google to nie bajka - możesz tam być!

Jaki jest sens w zakładaniu strony internetowej przedsiębiorstwa, jeśli nie stanowi ona dla Ciebie żadnego zysku? Wtedy to wyłącznie strata pieniędzy i czasu.

Doskonale wiemy, iż wielu przedsiębiorców zrezygnowało z SEO, ponieważ poprzednie firmy nie wywiązały się ze swojego zadania, a nawet popsuły obecną sytuację.

Jesteśmy świadomi jak łatwo może to doprowadzić do rezygnacji i dlatego działamy tak, aby usługi, jakie dla Ciebie świadczymy, stały na jak najwyższym poziomie.

Zadzwoń do nas, mamy najatrakcyjniejszą ofertę w Polsce!

Jeżeli zdecydujesz się z nami skontaktować i nakreślisz nam jak wygląda obecna sytuacja, będziemy mogli zrobić wycenę SEO, jakie wykonamy.

Na początku współpracy przeprowadzimy analizę dotychczasowych pozycji w Google oraz jej stan.

Dzięki szerokiej palecie nowoczesnych narzędzi do analizy witryn oraz ich poszczególnych elementów, jesteśmy w stanie wyciągnąć daleko idące wnioski, które pozwolą na właściwie zoptymalizować oraz przygotować Twoją stronę do procesu pozycjonowania.

Co zrobimy abyś był w topach, czyli co jest potrzebne by SEO było naprawdę skuteczne

Większość osób mających firmowe strony internetowe, że wszystko jest w porządku, lecz często nie mają pojęcia o błędach i nieścisłościach wiążących się z ich witrynami. Profesjonalna agencja SEO podejmą działania, które sprawią, że wartość Twojej witryny znacznie się poprawią.

Stworzymy listę kluczowych dla Twojej branży fraz.

Zaplecze naszej agencji liczy obecnie około tysiąca domen. Są one oczywiście bardzo wartościowe zgodnie z wymaganiami Google, zatem możesz być pewien bardzo mocnych linków zewnętrznych.

Na realne wyniki naszego pozycjonowania, czeka się niespełna 3-4 miesiące.

Jest to optymalny czas, który daje możliwość stworzenia silnego zaplecza i w związku z tym osiągnięcia wzrostu pozycji w SERPach.

Na początku zrobimy audyt zawierający listę zaleceń związanych z tym, co zmodyfikować, aby programy Google, czyli tak zwane roboty mogły zacząć odczytywać ją jako witrynę wartościową.

Sprawi to, że SEO stanie się skuteczne.

Odpowiednia optymalizacja jest niezbędna. Wyłącznie te z witryn, które spełniają wymagania Google, będą w stanie znaleźć się w topach na pierwszej stronie.

Pomoc ze strony profesjonalnych SEOwców pozwoli na optymalizację kodu HTML witryny. Umożliwi przygotowanie treści na Twoją stronę i odpowiednią ich optymalizację (właściwe nagłówki oraz natężenie słów kluczowych etc.), a także optymalizację kodu HTML, zdobycie linków z innych, silnych witryn (zakup linków, artykuły na blogach, katalogi firm sponsorowanych, współpraca z silnymi portali, a także szeptanki). Witryna zostanie dostosowana do urządzeń mobilnych, a jej działanie usprawnione pod względem technicznym (brak błędów oraz szybkie bezproblemowe ładowanie). Strona zostanie też podzielona na poszczególne podstrony, dzięki czemu zachowa właściwą strukturę.

Czasem mamy do czynienia z sytuacją, gdy Klient do tej pory sam pozycjonował swoją stronę. Nawet jeśli idzie mu to nad wyraz dobrze, dobrze jest brać pod uwagę fakt, że Google co pewien czas aktualizuje algorytmy. Niektóre z update'ów są mniej inwazyjne, z kolei inne są już ostrzejsze w skutkach i skutkują spadkami pozycji o wiele miejsc.

Lepiej mieć "pod ręką" fachowców.

Kryteriów, które bierze się pod uwagę jeśli chodzi o ocenianie wartości witryny jest 200.

Można je jednak podzielić na dwie najważniejsze grupy. Należą do nich czynniki wiążące się z treścią znajdującą się na danej stronie oraz czynniki odpowiadające za popularność strony w sieci.

Kiedy wszystko, czego wymaga Google zostanie spełnione, masz zapewnioną pozycję na szczycie wyszukiwarki.

Wiedz jednak, że jest to bardzo trudne do osiągnięcia bez wkładu ze strony profesjonalistów. Wszyscy Klienci naszej agencji dzięki powierzeniu nam swoich witryn znacznie zwiększyli swoje obroty.

Dla większości comiesięczny obrót wzrósł nawet o siedemdziesiąt procent. Masz szanse stać się jednym z nich.

Poprawimy wszystkie błędy, doprowadzimy ją do porządku po zabiegach dawnej agencji. Sprawimy, aby ponownie była atrakcyjna dla Twoich klientów.

Bądź gotowy na to, że po kilku miesiącach współpracy z nami, kiedy, gdy znajdziesz się w topach na pierwszej stronie Google, możesz, iż otrzymywać kilkanaście lub kilkadziesiąt telefonów.

Jeżeli więc czujesz, że Twoja firma obecnie nie wykorzystuje w pełni swojego potencjału, SEO może być najlepszym rozwiązaniem. Wypróbuj nas, a z pewnością się nie zawiedziesz.

Co jeszcze należy wiedzieć o SEO...

Aby utrzymać wysokie pozycje nie możesz przestać pozycjonować swojej strony.

Wiele osób sądzi, że pozycjonowanie jest jednorazową czynnością. Nie ma się też co łudzić, co do "cudownych" metod pomagających raz na zawsze znaleźć się u szczytu wyszukiwań.

Zmiany w wynikach wyszukiwańnigdy się nie kończą. Google wciąż stosuje aktualizacje w algorytmach, a jednocześnie konkurencja wciąż działa i pnie się do góry.

Nikt nie posiada dokładnej wiedzy na temat tego, jak funkcjonuje algorytm Google.

SEO to nieustające działania testowe oraz obserwacyjne. Dlatego, jeśli zamierzasz trafić na pierwszą stronę Google i na niej pozostać, musisz wiedzieć, że pozycjonowanie to proces, który wymaga ciągłej kontynuacji.

My z kolei chcemy współpracować z Tobą jak najdłużej. Jeżeli chcesz stać się jednym z naszych Klientów - zapraszamy.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij