skarby-polski.pl

Klęska drużyny Polski w pierwszym meczu zmagań eliminacyjnych do Euro 2024 - fenomenalny pojedynek narodowego zespołu Czech!

Klęska drużyny Polski w pierwszym meczu zmagań eliminacyjnych do Euro 2024 - fenomenalny pojedynek narodowego zespołu Czech!

22.06.2023, 12:08

Fenomenalny mecz drużyny Czech - przegrana piłkarskiej reprezentacji Polski w pierwszym meczu eliminacyjnych zmagań do Euro 2024!

Ostatnie mistrzostwa świata w wykonaniu zespołu narodowego Polski nie były zbytnio udane. Rzecz jasna nasi piłkarze byli w stanie awansować do fazy pucharowej, lecz nie każdemu podobał się styl, w jakim to zrobili. Sympatycy piłki nożnej z naszego kraju zgodnie sądzili, iż zmiana na stanowisku trenera jest konieczna. I właśnie z tego powodu prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza podjął decyzję o przerwaniu współpracy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został nowym selekcjonerem zespołu polskiego, a jego pierwszym istotnym rywalem była narodowa reprezentacja Czech. Było to pierwsze spotkanie w zmaganiach eliminacyjnych do Euro 2024 i niesamowicie ważne było to, by zwyciężyć.

Przed pierwszym gwizdkiem arbitra nastroje w polskiej kadrze były bardzo dobre, jednakże weryfikacja nadeszła bardzo szybko. Już po trzech minutach meczu czeska reprezentacja bowiem dała radę zdobyć dwa gole. To było wielkie zaskoczenie zarówno dla fanów zebranych na trybunach w Pradze, jak i zawodników. Zawodnicy drużyny Czech od pierwszych minut prezentowali się zdecydowanie lepiej od polskich zawodników i nie wiele wskazywało na to, że w drugiej części się to odmieni. Reprezentacja piłkarska Polski w drugiej odsłonie meczu grała nieco lepiej, jednak to gracze z Czech zdobyli trzecią bramkę. Kuchta Jan był zdobywcą gola numer trzy w 64. minucie tego starcia. Piłkarze zespołu narodowego Polski udało im się zdobyć wyłącznie jedną bramkę na 3 minuty przed końcem spotkania. Ten pojedynek w wykonaniu kadry polskiej był kiepski i trzeba to zaznaczyć. Trener z Portugalii Fernando Santos bez wątpienia nie tak debiut w reprezentacji Polski. Polska narodowa drużyna w drugim spotkaniu zmagań eliminacyjnych mierzyć się będzie z Albanią. W tym starciu narodowa drużyna Polski musi odnieść wygraną.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij