skarby-polski.pl

Porażka narodowej drużyny Polski w pierwszym meczu eliminacji do Euro 2024 - doskonały pojedynek czeskiej drużyny narodowej!

Porażka narodowej drużyny Polski w pierwszym meczu eliminacji do Euro 2024 - doskonały pojedynek czeskiej drużyny narodowej!

22.06.2023, 11:57

Kiepski występ zespołu narodowego Polski na początek zmagań eliminacyjnych do Euro 2024 - przegrana z narodową reprezentacją Czech!

Zakończone w grudniu mistrzostwa świata w wykonaniu kadry polskiej nie były zbytnio udane. Rzecz jasna nasi piłkarze zdołali wywalczyć awans do pucharowej fazy, ale nie wszystkim podobał się styl, w jakim to zrobili. Futbolowi fani z naszego kraju zgodnie sądzili, że potrzebna jest zmiana na pozycji trenera. Między innymi z tego powodu prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza zdecydował się na zakończenie umowy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został nowym szkoleniowcem polskiego zespołu, a jego pierwszym poważnym przeciwnikiem była czeska drużyna narodowa. To było pierwsze spotkanie w eliminacyjnych zmaganiach do Mistrzostw Europy 2024 i bardzo istotne było to, by zwyciężyć.

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego humory w naszej kadrze były świetne, jednakże weryfikacja przyszła naprawdę szybko. Zespół Czech bowiem dała radę zdobyć dwa gole już po 3 minutach pojedynku. Było to gigantyczne zaskoczenie zarówno dla kibiców zasiadających na trybunach w Pradze, jak i zawodników. Od początku spotkania gracze czeskiej drużyny narodowej wyglądali znacznie lepiej od polskich graczy i nic nie wskazywało na to, iż w drugiej połowie to się odmieni. Piłkarska reprezentacja Polski prezentowała się nieco lepiej w drugiej części meczu, jednak to czescy gracze strzelili bramkę numer 3. Jan Kuchta był zdobywcą gola numer trzy w 64. minucie starcia. Polscy zawodnicy próbowali odrobić straty, ale udało im się zdobyć wyłącznie jedną bramkę na trzy minuty przed zakończeniem spotkania. Warto zaznaczyć, iż ten mecz w wykonaniu polskiego zespołu był tragiczny. Na pewno nie tak debiut w polskim zespole wyobrażał sobie trener z Portugalii Santos. Kadra Polski w drugim meczu eliminacyjnych zmagań zmierzy się z albańską kadrą. W tym meczu nasza kadra musi zdobyć trzy punkty.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij